Namens COVS Nederland willen wij Jan Dirk van der Zee hartelijk bedanken voor de prettige samenwerking in de afgelopen jaren. Met zijn vertrek als directeur-bestuurder amateurvoetbal van de KNVB komt er een einde aan een lange periode waarin hij zich heeft ingezet voor het Nederlandse amateurvoetbal. Wij wensen hem alle goeds voor de toekomst.
Tegelijkertijd feliciteren wij Zakaria Boufangacha met zijn benoeming tot nieuwe directeur-bestuurder amateurvoetbal van de KNVB. Met zijn ruime bestuurlijke ervaring en zijn betrokkenheid bij het verenigingsleven brengt hij waardevolle kennis en ervaring mee naar deze functie.
COVS Nederland kijkt uit naar de samenwerking met Boufangacha. Wij hopen samen verder te kunnen bouwen aan een sterke positie van de arbitrage binnen het amateurvoetbal, met aandacht voor respect, sportiviteit en een veilig sportklimaat voor scheidsrechters en alle andere betrokkenen.
Wij wensen Zakaria Boufangacha veel succes in zijn nieuwe functie en zien uit naar een constructieve en prettige samenwerking.
Namens COVS Nederland!