Op maandag 2 november 2026 heeft het bestuur van COVS Nederland een bezoek gebracht aan de COVS-verenigingen in het Noorden.
Het werd een constructieve én gezellige bijeenkomst, waarbij verbinding, samenwerking en de toekomst van de arbitrage centraal stonden.
Mooi om te zien hoe de verenigingen in het Noorden elkaar steeds vaker weten te vinden, de samenwerking opzoeken en samen mooie nieuwe initiatieven ontplooien. Door kennis en ervaringen te delen en gezamenlijk op te trekken, ontstaat er nieuwe energie en versterken de verenigingen elkaar.
Ook COVS Nederland kijkt nadrukkelijk hoe zij hierin kan ondersteunen, verbindingen kan leggen en waar nodig zelf het initiatief kan nemen om zaken verder te brengen.
Dit is waar we als COVS voor staan: samen sterker, samen vooruit en samen werken aan een toekomstbestendige arbitrage!
Het Noorden laat zien wat er mogelijk is wanneer verenigingen elkaar opzoeken en de handen ineenslaan. Een mooi voorbeeld dat hopelijk ook andere regio's inspireert om met elkaar in gesprek te gaan, samen kansen te benutten en nieuwe initiatieven te ontwikkelen.
Want uiteindelijk hebben we allemaal hetzelfde doel: de arbitrage verbinden, versterken en toekomst geven!
Samen maken we het verschil!